Ile kosztuje PS 4?

0
168
Ile kosztuje PS 4?
Ile kosztuje PS 4?

Ile kosztuje PS 4?

Ile kosztuje PS 4?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile kosztuje konsola PlayStation 4? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! W tym artykule dowiesz się, ile trzeba zapłacić za PS 4 i jakie są dostępne opcje zakupu.

Nowa konsola PS 4

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowej konsoli PS 4, musisz wiedzieć, że ceny mogą się różnić w zależności od sklepu i regionu. Przeważnie nowa konsola PS 4 kosztuje około 1500 złotych. Jednak warto sprawdzić różne sklepy i porównać ceny, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Używana konsola PS 4

Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na nową konsolę PS 4, możesz rozważyć zakup używanego egzemplarza. Używane konsole PS 4 są dostępne w wielu sklepach i na portalach aukcyjnych. Ceny używanych konsol zależą od ich stanu i dodatkowych akcesoriów. Możesz znaleźć używaną konsolę PS 4 w przedziale cenowym od 800 do 1200 złotych.

Sklepy internetowe

Jeśli preferujesz zakupy online, istnieje wiele sklepów internetowych, w których można kupić konsolę PS 4. Należy jednak pamiętać, że ceny mogą się różnić w zależności od sklepu. Przed zakupem warto porównać oferty różnych sklepów, aby znaleźć najlepszą cenę.

Allegro

Jednym z najpopularniejszych polskich portali aukcyjnych jest Allegro. Na Allegro można znaleźć zarówno nowe, jak i używane konsole PS 4. Ceny na Allegro zależą od sprzedawcy, stanu konsoli i dodatkowych akcesoriów. Możesz znaleźć konsolę PS 4 na Allegro w przedziale cenowym od 800 do 1500 złotych.

Media Markt

Media Markt to znana sieć sklepów elektronicznych, która oferuje szeroki wybór konsol PS 4. Ceny w Media Markt są konkurencyjne i zazwyczaj wynoszą około 1500 złotych za nową konsolę PS 4. Warto jednak śledzić promocje i wyprzedaże, aby znaleźć lepszą ofertę.

Podsumowanie

Ile kosztuje PS 4? Cena nowej konsoli PS 4 wynosi przeważnie około 1500 złotych, ale można znaleźć lepsze oferty, porównując ceny w różnych sklepach. Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, możesz rozważyć zakup używanego egzemplarza, który kosztuje od 800 do 1200 złotych. Pamiętaj, że ceny mogą się różnić w zależności od sklepu i regionu, dlatego warto porównać oferty przed zakupem.

Zapraszamy do działu elektroniki, gdzie znajdziesz informacje na temat aktualnej ceny konsoli PS4. Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę: https://www.e-tryby.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here