Deska sedesowa bidetowa – dlaczego warto ją mieć?

0
241
WC z bidetem

Zastanawiasz się nad inwestycją w produkt, jakim jest deska sedesowa bidetowa? Tego typu wyposażenie łazienki doskonale sprawdza się w domach, gdzie domownicy doceniają wysoki poziom komfortu, higieny oraz funkcjonalność podczas załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych. Inwestując w WC z bidetem, nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Deska sedesowa bidetowa jest wykonana z bezpiecznych, trwałych i antyalergicznych materiałów, które nie powodują żadnych uczuleń.

Chcesz poczuć się naprawdę komfortowo podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych? Zainwestuj w WC z bidetem, a na pewno nie pożałujesz. Tego typu urządzenia posiadają szereg wbudowanych funkcji, które pozwalają na wygodne mycie, podgrzewanie deski, a nawet automatyczne jej czyszczenie wraz z wolnoopadającą klapą, która znacznie umila użytkowania sedesu.

Jak działa WC z bidetem?

Zasada działania WC z bidetem jest dość prosta. Po podłączeniu klozetu do kanalizacji, a także sterownika deski do prądu, możesz korzystać z pełni funkcjonalności takiego produktu. W ramach dostępnych funkcji aktywujesz:

  • opcją samoczyszczenia dyszy myjącej,
  • automatyczne podgrzewanie wody do zdefiniowanej temperatury,
  • tryb ekologiczny,
  • funkcję suszenia,
  • opcję podświetlania muszli.

Dodatkowo – inwestując w WC z bidetem, możesz dowolnie regulować wychylenie dyszy, a także tryb pracy dysz myjących: masaż, turbo, mycie punktowe. Jak widzisz, zyskasz naprawdę wiele możliwości, które pozwolą Ci na komfortowe korzystanie z ubikacji po inwestycji w produkt – deska sedesowa bidetowa lub cały WC z bidetem.

Ile kosztuje deska sedesowa bidetowa?

Najlepsza na rynku deska sedesowa bidetowa to wydatek na poziomie od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Ostateczne koszty uzależnione są od dostępnych funkcji konkretnego modelu urządzenia, a także od renomy producenta.

Zainwestuj w jak najlepszy WC z bidetem, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Przekonasz się, że użytkowanie ubikacji może być naprawdę przyjemne, wygodne i co najważniejsze… zachowasz wysoki poziom higieny osobistej nawet bez konieczności używania papieru toaletowego. Dodatkowo WC z bidetem wygląda niczym standardowy klozet, choć jest wyposażony w elegancki i funkcjonalny panel do sterowania dyszami oraz podgrzewaniem deski. Podsumowując: naprawdę warto zainwestować w WC z bidetem, szczególnie jeśli cenisz sobie dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i chcesz, aby załatwianie potrzeb fizjologicznych było czystą przyjemnością dla wszystkich domowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here