Pościel bawełniana – dlaczego jest taka popularna?

0
798
Pościel bawełniana

Obecnie nasz rynek jest wręcz przesycony pościelami o bardzo słabym jakościowo składzie, często zawierającymi syntetyczne domieszki. Są to modele zazwyczaj bardzo atrakcyjne cenowo, bądź wyróżniające się swoim nietypowym wzorem. Niestety, za pięknymi wzorami często nie idzie dobra jakość. i. Jest to zakup, który na dłuższą metę nie jest opłacalny dla naszego portfela ani sprzyjający komfortowi snu ponieważ pościel szybko się zniszczy i może powodować uczulenia.

Inwestycja na lata! 

Jedną z lepszych inwestycji jaką można dokonać jest zakup pościeli z bardzo dobrej jakości bawełny. Dzięki temu Twój sen będzie zdrowy, a sama pościel będzie służyć na długie lata nie tracąc swoich właściwości. Oczywiście, pamiętaj, że aby Twoja bawełniana pościel służyła Ci długo, musisz o nią odpowiednio dbać! Przede wszystkim zalecamy stosowanie się do zaleceń producenta. Jeśli jednak odciąłeś/łaś metkę, albo zgubiłeś/łaś opakowanie przychodzimy z pomocą. Pościel bawełnianą można prać w pralce, co cieszy wielu jej użytkowników. Zalecamy pranie bawełnianej tkaniny w temperaturze 40-60 stopni Celsjusza. W przypadku niezastosowania się do zaleceń producenta, materiał może się skurczyć lub odbarwić.

Bawełna jest bezkonkurencyjna?

Pościel bawełniana cieszy się dużą popularnością wśród kupujących. Wynika to również z jej ceny. Komplet dobrej jakości pościeli bawełnianej można znaleźć w bardzo dobrej cenie. W odróżnieniu od np. pościeli satynowej, każdy konsument może sobie pozwolić na zakup dobrej jakości pościeli bawełnianej, która z pewnością posłuży na lata. Nie brakuje jednak na rynku tekstyliów wykonanych ze sztucznych tkanin. Są to wszelkie odmiany poliestru takie jak mikrofibra, czy satyna poliestrowa. Jakie są ich minusy? Przede wszystkim nie zapewniają odpowiedniej wentylacji ciała, co skutkuje nadmiernym poceniem się w nocy. Dodatkowym minusem tego rodzaju tkanin jest ich krótka żywotność.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze dobrej jakości kompletu pościeli bawełnianej koniecznie sprawdź ofertę na Miluli.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here